Skuteczna windykacja należności we Wrocławiu

Problem odzyskiwania długów to szeroki i skomplikowany aspekt prawny. Nie każdy jest w stanie przeprowadzić kompleksowe odzyskiwanie długów, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Świadczone przez nas usługi pomogą w odzyskaniu środków, które są Państwu należne.

Pamiętajmy, że odzyskiwanie długów to żmudny i trudny proces, do którego trzeba się dobrze przygotować. Windykacja długów we Wrocławiu powinna być zlecona doświadczonej i rzetelnej firmie, trzymającej się ram prawa. W ten sposób możecie Państwo doprowadzić do skutecznego zakończenia danej sprawy, bez utraty nerwów.

Do kogo adresowane jest odzyskiwanie długów?

Odzyskiwanie długów, windykacja terenowa i pozostałe czynności, z którymi związana jest windykacja należności adresowane są do podmiotów gospodarczych, publicznych oraz osób indywidualnych, które mają problem z odzyskaniem należności za świadczone usługi. Wśród nich możemy wymienić między innymi działanie dla:

  • Jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek handlowych i pozostałych firm i przedsiębiorstw.

  • Pracowników firm, którym przedsiębiorstwa zalegają za wykonaną pracę.

  • Zleceniobiorców i wykonawców dzieł.

  • Fundacji, stowarzyszeń oraz pozostałych instytucji z zakresu NGO.

  • Instytucji publicznych, samorządów.

Jak odbywa się odzyskiwanie długów?

Jeżeli posiadacie Państwo dłużników i chcecie, aby windykacja należności odbywała się za naszym pośrednictwem, to zachęcamy serdecznie do kontaktu. Mamy określone procedury, prowadzące do odzyskania wszelkich należności.

  1. Kontakt z wierzycielem – chcemy poznać informację o długu, dłużniku, wszelkie dokumenty związane z niewypłaconą kwotą. W wywiadzie poprosimy też Państwa o podanie wysokości zadłużenia oraz dacie, kiedy ten miał miejsce.

  2. Przeprowadzamy rozmowę z dłużnikiem – współpracujące z nami kancelarie rozpoczynają proces kontaktowania się z dłużnikiem, chcąc ugodowo zakończyć sprawę zaległości.

  3. Tworzymy raport detektywistyczny – odzyskiwanie długów to również praca detektywistyczna, polegająca na weryfikacji określonych informacji oraz zebraniu materiału dowodowego dotyczącego rzeczywistej sytuacji dłużnika.

  4. Zgłaszamy sprawę do organów ścigania i sądu – współpracująca z nami kancelaria prawna wysyłamy pisma wzywające do regulacji długu, a jeśli jest taka potrzeba wnosi sprawę o windykowanie zadłużenia.

  5. Rozpoczynamy windykację terenową – współpracując z komornikiem sądowym odzyskujemy dług.

Nasze działania mają na celu szybkie i polubowne załatwienie sprawy, stąd mediujemy pomiędzy dłużnikiem i Państwem. Chcemy oszczędzić nerwów i dążymy do skutecznego przekazania środków na Państwa konto.

Dlaczego warto postawić na współpracę z nami przy windykacji we Wrocławiu?

Jesteśmy doświadczonym biurem detektywistycznym, które przez wiele lat prowadziło szereg spraw gospodarczych i zbierało dowody przeciwko dłużnikom. Współpracujące z nami kancelarie prawne potrafią skutecznie wyegzekwować zadłużenie jeszcze na etapie przedsądowym. Nasza wiedza, doświadczenie i umiejętności pozwalają na skuteczne odzyskanie długu, bez narażania Państwa na niepotrzebny stres.

Jeżeli chcecie Państwo poznać szczegóły naszej działalności, w jaki sposób odbywa się windykacja terenowa i kompleksowe odzyskiwanie długu, macie wątpliwości czy Wasz dług można odzyskać, a także chcecie poznać odpowiedzi na pozostałe pytania – serdecznie zapraszamy do kontaktu! Od wielu lat działamy dla Państwa na różnych płaszczyznach śledczych i detektywistycznych.

TOP