Kancelaria prawna

Spektrum działań współpracujących z nami prawników jest bardzo szeroki. Kluczem jest omówienie Państwa sytuacji oraz określenie celu. Z kolei prawnicy opracują odpowiednią strategię działania.

Obsługa prawna firm Wrocław

We współpracy z zaprzyjaźnioną kancelarią oferujemy zewnętrzną usługę, jaką są konsultacje prawne dla firm. Zawiłości związane z prowadzeniem działalności gospodarczej sprawiają, że fachowa pomoc prawna z pewnością będzie działać na Państwa korzyść.

Prawo Gospodarcze Wrocław

Bazując na potrzebach naszych Klientów, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu świadczoną przez zaprzyjaźnioną kancelarię usługę doradztwa w prawie gospodarczym we Wrocławiu. To zakres adresowany szczególnie do twórców, przedsiębiorców, zleceniobiorców i zleceniodawców, ale również – w niektórych przypadkach – osób prywatnych.

Windykacja Wrocław

Problem odzyskiwania długów to szeroki i skomplikowany aspekt prawny. Nie każdy jest w stanie przeprowadzić kompleksowe odzyskiwanie długów, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Świadczone przez nas usługi pomogą w odzyskaniu środków, które są Państwu należne.

Rozwody Wrocław

Rozwód to zawsze trudny czas dla małżonka, niezależnie od powodów rozstania. Naszym zadaniem jest przeprowadzić go w sposób kompleksowy, szybki oraz w miarę możliwości bezbolesny tak, aby zamknąć dla Państwa ten rozdział życia.

Prawo karne Wrocław

Jeżeli w jakimkolwiek stopniu dotknęło Państwa prawo karne, jesteście ofiarami przestępstwa lub otrzymaliście bezpodstawne zarzuty, współpracująca z nami kancelaria pomoże w rozwiązaniu problemu, a my przygotujemy niezaprzeczalny materiał dowodowy.

Pomoc Frankowiczom Wrocław

Sprawy tzw. frankowiczów potrafią ciągnąć się latami. Kredyt we frankach to utrapienie dla tysięcy osób w całym kraju, w tym również mieszkańców Wrocławia i okolic. W naszej gestii jest pomoc osobom, które wzięły zobowiązanie w szwajcarskiej walucie, a teraz domagają się sprawiedliwości.

Upadłość konsumencka Wrocław

Upadłość to jeden z najskuteczniejszych kroków, związanych z oddłużeniem. Dotyczy on zarówno przedsiębiorców jak i osób prywatnych. Naszym celem jest pomoc w uzyskaniu upadłości konsumenckiej, by mogli Państwo rozpocząć nowe życie.

TOP