Poznajcie nas!
Jesteśmy dla Państwa!

Czym powinno cechować się profesjonalne biuro detektywistyczne? Zrozumieniem dla Klienta, doświadczeniem, wysoką kulturą pracy oraz niezbędnymi licencjami. Umbra Biuro Detektywistyczne to firma, która spełnia wszystkie Twoje wymagania, stawiając na dyskrecję, profesjonalizm oraz najwyższą jakość usług, opartych na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Dlaczego akurat Umbra Biuro Detektywistyczne? Na rynku działamy od wielu lat, z sukcesem prowadząc sprawy dla klientów indywidualnych i biznesowych. Posiadamy wszelkie i niezbędne licencje, wydawane przez organy państwowe. Biuro naszej firmy mieści się we Wrocławiu, jednak dla Państwa będziemy świadczyć usługi na terenie całego kraju, a nawet poza nim w zależności od potrzeb.

Nasz zespół to profesjonaliści, potrafiący działać w każdej sytuacji. Każdy z detektywów pracujący w Umbra posiada wymagane zezwolenia oraz licencje.

To jednak nie wszystko – od wielu lat współpracujemy z doświadczonymi psychologiami, którzy pomogą Państwu w przejściu przez wszystkie etapy prowadzonego śledztwa. Co więcej, współpracujemy z uznanymi, zewnętrznymi kancelariami prawnymi, oferującymi wsparcie doradcze jak i np. podczas procesów.

Świadczymy profesjonalną pomoc prywatną i dla biznesu

Przychodząc do nas powierzacie Państwo sprawę w ręce doświadczonych profesjonalistów. Nie wymagamy od Was specjalistycznej wiedzy, ani zaangażowania ponad siłę. Zapewniamy, że dyskretność i profesjonalizm prowadzonych przez nas działań zagwarantuje spokój i komfort psychiczny dla Państwa.

Jeżeli prowadzicie Państwo firmę lub innego rodzaju działalność i oczekujecie profesjonalnej porady związanej z konkretną sprawą – jesteśmy do usług. Od wielu lat z powodzeniem prowadzimy tematy dla różnego rodzaju przedsiębiorstw, prowadząc transparentne działania nastawione na sukces. To sprawia, że możemy rozwiązać nawet bardzo zawiłe kwestie.

Na czym opieramy nasze działania?

Od skutecznego i profesjonalnego biura detektywistycznego klienci wymagają wielu aspektów, które staramy się z powodzeniem spełniać. Potwierdzają to liczne, pozytywne opinie na temat naszych działań. Opieramy je przede wszystkim na:

  • Lojalności – chcemy, aby nasi Klienci ufali nam, a my ufamy naszym Klientom.

  • Anonimowości – sprawa zostaje między nami i Klientami.

  • Dyskrecji – działania prowadzimy w taki sposób, aby osoba z zewnątrz nie była w stanie zorientować się w sprawie.

  • Poufności – konsultujemy się wyłącznie ze sprawdzonymi i profesjonalnymi osobami, które mają doświadczenie w zawodzie.

  • Empatii – staramy się zawsze zrozumieć sytuację każdego Klienta, podchodząc do jego problemów z życzliwością.

Poza tym jesteśmy bardzo skuteczni i efektywni. Nasze sprawy doprowadzamy do końca. Stawiamy też na profesjonalne urządzenia, wspierające nasze działania i technologie, które rozwijamy. Szkolimy się w nowościach i specjalnie dla Państwa zmieniamy się na lepsze!

Właścicielem naszego Umbra Biura Detektywistycznego jest detektyw Mikołaj Mieszkalski (nr licencji 005784), który jest do Państwa dyspozycji pod całodobowym numerem telefonu +48 505 920 051.

Pamiętajcie, że nigdy nie zostawiamy naszych Klientów na pastwę losu – współpracując z nami nie pozostaną Państwo sami sobie.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Zajmujemy się szerokim spektrum tematów i nie mamy konkretnego zakresu działań. Każdy problem traktujemy indywidualnie, po kompleksowej rozmowie z Klientem. Działania prowadzimy zarówno w kraju jak i za granicą. Poniższe tematy stanowią tylko przykład i zarys możliwości, którymi dzielimy się z Państwem.

Sprawy cywilne

Pomagamy w sprawach rodzinnych, opiekuńczych, ale również w kwestiach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa rzeczowego, zobowiązań, spadków czy handlu. Spektrum prawa spraw cywilnych to naprawdę szeroka kwestia, w której działamy od wielu lat.

Sprawy karne

Jesteśmy w stanie zebrać dowody w kwestii sprawy karnej, weryfikując ewentualną informację o czynie zabronionym. W przypadku potwierdzenia takiego, nasze działania ukierunkowane są na wykrycie jego sprawcy.

Sprawy gospodarcze

Działamy w sektorze gospodarczym, prowadząc różnego rodzaju działania związane z nieuczciwą konkurencją czy innymi relacjami biznesowymi. Wspieramy zarówno małe podmioty jak i duże przedsiębiorstwa.

Co poza tym?

Umożliwiamy wykonanie specjalistycznych badań dowodowych takich jak badanie DNA czy badanie wariografem. Doradzamy w kwestii detektywistyki, bezpieczeństwa i ochrony danych. Analizujemy telefony komórkowe i inne urządzenia mobilne pod kątem szpiegostwa. Wypożyczamy też sprzęt szpiegowski i pomagamy w kwestiach informatyki śledczej. Dodatkowo umożliwiamy skorzystanie z usług prawnych i psychologicznych, świadczonych przez naszych partnerów

Macie Państwo pytania lub wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu! Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Sprawdź naszą ofertę!

Nie mamy sztywnego zakresu działań. Poniższe tworzą jedynie pewien zarys. Każde czynności ustalane są indywidualnie względem potrzeb klienta. Poszczególne dochodzenia śledcze prowadzimy zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Sekcja sprawy cywilnych

Sekcja ta odnosi się do bardzo dużej gałęzi prawa. W jej skład wchodzą m.in. prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo pracy, sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawo rzeczowe, prawo zobowiązań, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo handlowe.

Sekcja spraw karnych

Głównym celem sekcji spraw karnych jest zweryfikowanie czy nastąpił czyn zabroniony mający postać przestępstwa, a następnie wykrycie jego sprawcy.

Sprawy gospodarcze

Sekcja spraw gospodarczych odnosi się przede wszystkim do relacji biznesowych.

Usługi dodatkowe

Badanie DNA, wariograf, doradztwo detektywistyczne, analiza telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych, wypożyczanie sprzętu detektywistycznego, informatyka śledcza, usługi prawne usługi psychologiczne.

Kontakt

lokalizacja biura we Wrocławiu

Ludwika Pasteura 18 lok. 1D, 50-367 Wrocław

Przed spotkaniem w biurze prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy celem ustalenia dogodnego terminy spotkania.

całodobowy kontakt telefoniczny

+48 505-920-051

TOP