Doradztwo w prawie gospodarczym we Wrocławiu

Bazując na potrzebach naszych Klientów, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu świadczoną przez zaprzyjaźnioną kancelarię usługę doradztwa w prawie gospodarczym we Wrocławiu. To zakres adresowany szczególnie do twórców, przedsiębiorców, zleceniobiorców i zleceniodawców, ale również – w niektórych przypadkach – osób prywatnych.

W kompleksowej usłudze doradczej przy sprawach gospodarczych we Wrocławiu, bazując na wiedzy i praktyce współpracujących z nami prawników zawiera się wiele przydatnych kwestii, związanych z różnego rodzaju działalnością. Prawo gospodarcze odnosi się bowiem do wielu aspektów gospodarki i inwestycji.

Co zawiera doradztwo?

Usługa ta ma szeroki zakres, a dzięki temu umożliwia działanie w wielu kwestiach. Możemy wyróżnić te najpopularniejsze, czyli:

 • Analiza umów zlecenie, o dzieło czy umów o zachowanie poufności (tzw. NDA) – zarówno dla odbiorców takich dokumentów jak i w kwestii ich tworzenia.

 • Analiza umów handlowych, związanych z własnością akcji lub prawem własności.

 • Wdrożenie i weryfikacja tajemnicy przedsiębiorstwa.

 • Wdrożenie i weryfikacja funkcjonalności systemu RODO.

 • Reprezentowanie w sprawach o naruszenie praw autorskich do danego dzieła w tym m.in. znaków towarowych.

 • Przygotowanie i reprezentowanie podmiotów w kwestii przepisów podatkowych, w sprawach przeciwko organom publicznym.

 • Stworzenie prawnego działu windykacyjnego.

To oczywiście tylko niewielka część usług związanych z prawem gospodarczym, a ewentualne działania można skorelować m.in. z procedurami śledczymi czy zbieraniem dowodów do spraw sądowych.

Do kogo skierowana jest usługa doradztwa w prawie gospodarczym?

Usługa skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, którzy bazują na prawie handlowym czy gospodarczym. Wśród nich są takie podmioty jak:

 • Spółki handlowe, w tym spółki akcyjne czy z ograniczoną odpowiedzialnością.

 • Zleceniodawcy i zleceniobiorcy, działający na podstawie umów zlecenie.

 • Twórcy różnego rodzaju dzieł, w tym artyści, programiści, graficy komputerowi.

 • Przedsiębiorstwa jednoosobowe czy spółki cywilne.

 • Inwestorzy, akcjonariusze.

Prawo gospodarcze dotyczy również pracowników szeregowych, którzy potrzebują porad w kwestii rozliczeń z urzędami skarbowymi lub ZUSem.

Dlaczego warto zdecydować się na doradztwo w prawie gospodarczym we Wrocławiu?

Dzięki usłudze doradczej jesteście Państwo w stanie przeanalizować sytuację i podjąć decyzję o dalszych krokach w sprawie. Usługa pomoże też przygotować fachowe i sprawdzone pod kątem prawnym oraz użytkowym dokumenty, a także – będąc odbiorcą takiej umowy – zweryfikować ją pod kątem opłacalności.

Wszystkie działania związane z prawem gospodarczym prowadzi dla nas sprawdzona i doświadczona kancelaria, która od wielu lat zajmuje się usługami na rzecz podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Ich praktyka sprawia, że każda sprawa przeanalizowana jest kompleksowo, a efekty pomogą w rozwiązaniu wielu trudności.

Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu doradztwa w prawie gospodarczym we Wrocławiu oraz innych miastach. Świadczymy szereg usług prawnych, detektywistycznych czy technologicznych. Jesteśmy też otwarci na Państwa uwagi i sugestie.

TOP