Sprawy rozwodowe we Wrocławiu – kompleksowa obsługa

Rozwód to zawsze trudny czas dla małżonka, niezależnie od powodów rozstania. Naszym zadaniem jest przeprowadzić go w sposób kompleksowy, szybki oraz w miarę możliwości bezbolesny tak, aby zamknąć dla Państwa ten rozdział życia.

Naszą dewizą jest profesjonalne podejście do rozwodu. Zdajemy sobie sprawę z trudności, jakie powoduje odejście od współmałżonka. Z tego względu działamy dokładnie, efektywnie i na tyle szybko, aby rozwód nie zdominował Państwa życia codziennego.

Rozwód we współpracy z nami – czym się zajmujemy?

Mamy szerokie spektrum działań związanych z rozwodem. Działamy zarówno na rzecz osoby składającej o rozwód, jak i osób, które zostały na taką sprawę wezwane. Co wchodzi w zakres naszej działalności?

  • Separacja – we współpracy z partnerskimi kancelariami możemy wnioskować w sądzie o zasądzenie separacji, by przygotować się do ewentualnej sprawy sądowej lub dać szansę na odbudowanie małżeńskich relacji.

  • Pozew o rozwód – współpracujący z nami prawnicy wniosą profesjonalnie przygotowany pozew o rozwód.

  • Rozwód kościelny – prowadzimy nie tylko działania w rozwodach cywilnych, ale również w przypadku tzw. rozwodów kościelnych, czyli procesów o unieważnienie małżeństwa.

  • Podział majątku – kompleksowo przygotujemy propozycję podziału majątku. Działamy zarówno, gdy w perspektywie jest rozwód za porozumieniem stron (wtedy współpracujemy z kancelarią małżonka/i) oraz rozwód z orzekaniem o winie rozpadu małżeństwa.

  • Ustanowienie praw do opieki nad dziećmi – nasze działania mają na celu satysfakcjonujący dla Państwa wyrok w sprawie uzyskania opieki nad dziećmi.

Spektrum naszych działań jest bardzo szerokie i umożliwia konstruktywne przeprowadzenie sprawy rozwodowej, bez narażania się na dodatkowe nerwy, koszty czy angażowania osób postronnych.

Jakie działania podejmujemy przy sprawach rozwodowych?

Nasze działania opierają się na kilku kwestiach. Współpracujące z nami kancelarie prawne przeprowadzą dla Państwa sprawę rozwodową, składając pozew o rozwód lub reprezentując podczas kolejnych rozpraw.

Prowadzimy również szereg działań detektywistycznych. Te mają na celu pozyskanie dowodu w sprawach rozwodowych z orzekaniem o winie danej osoby w tym między innymi w przypadkach zdrad małżeńskich, przemocy domowej i podobnych. Kolejne kroki konsultujemy z Państwem, a każdy nasz ruch jest dyskretny i oparty na wieloletnim doświadczeniu.

Dzięki połączeniu tych dwóch kwestii rozwód jest w miarę możliwości szybki i niedrogi. Nie możemy jednoznacznie stwierdzić ile trwa rozwód lub ile kosztuje rozwód. Jesteśmy jednak w stanie przyspieszyć jego trwanie (z korzyścią dla Państwa), rozwiązując kolejne etapy tego trudnego okresu.

Dlaczego warto współpracować z nami?

Od wielu lat świadczymy różnego rodzaju usługi detektywistyczne, których jedną z podstaw są sprawy rozwodowe. Jesteśmy w stanie zebrać dla Państwa dowody rozpadu małżeństwa zarówno w procesach cywilnych jak i kościelnych. Współpracujący z nami prawnicy są nie tylko świetnymi praktykami zawodu, ale też empatycznymi osobami, którzy wesprą Państwa w trudnych chwilach. W razie potrzeby umożliwimy również kontakt z wyspecjalizowanym psychologiem, który pomoże radzić sobie z traumą rozwodu.

Przeprowadzając sprawy rozwodowe działamy na rzecz komfortu Państwa, dzieci i bliskich. Prowadzimy kompleksową usługę, aby rozwód nie kończył się awanturą, a był szasną na nowe otwarcie dla wszystkich.

Jeżeli macie Państwo jakieś wątpliwości i pytania, chcecie dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności przy rozwodach lub w innych kwestiach – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy rozwiać wątpliwości.

TOP