Upadłość konsumencka we Wrocławiu – w czym możemy pomóc?

Upadłość to jeden z najskuteczniejszych kroków, związanych z oddłużeniem. Dotyczy on zarówno przedsiębiorców jak i osób prywatnych. Naszym celem jest pomoc w uzyskaniu upadłości konsumenckiej, by mogli Państwo rozpocząć nowe życie.

Oddłużenie to proces, który kończy się spłaceniem wszystkich należności, umożliwiający rozpoczęcie kolejnego etapu w funkcjonowaniu obywatela lub firmy. Choć upadłość jest z pewnością jednym z ostatnich rozwiązań, to w kryzysowych sytuacjach warto sięgnąć po jej zalety. Współpracująca z nami kancelaria prawna pomoże Państwu w rozwiązaniu problemu długów, przeprowadzając kompleksową upadłość konsumencką.

Prowadząc sprawy upadłości jesteśmy pełni empatii i zrozumienia. Zdajemy sobie sprawę z tego ile nerwów musiało kosztować Państwa podjęcie decyzji o ogłoszeniu upadłości. Nie traktujmy tego jednak w formie porażki – reset w postaci upadłości może dać nam nową szansę.

Jak przeprowadzamy upadłość konsumencką we Wrocławiu?

Jeżeli skontaktujecie się Państwo z nami, informując o potrzebie ogłoszenia upadłości konsumenckiej wdrożymy odpowiednie procedury. Po pierwsze, będziemy chcieli poznać Państwa sytuację. Określimy konieczne kroki i pokierujemy Państwa do zaufanej oraz skutecznej kancelarii prawnej, która rozpocznie sądowy proces.

Pamiętajmy, że wiele wniosków o upadłość konsumencką jest przez sąd zwracana przez kwestie proceduralne. Z tego względu tylko doświadczony prawnik sporządzi dla Państwa wniosek, który zostanie uwzględniony przez orzekającego sędziego.

Co dalej? Kancelaria przygotuje dla Państwa plan spłaty długu i uzasadnienie upadłości konsumenckiej do sądu. Jednocześnie zablokowane zostaną ruchy komorników oraz przestaną narastać odsetki od zadłużenia. Pamiętajmy, że do ogłoszenia upadłości konsumenckiej nie jest wymagany majątek, a każdy dług można objąć formą upadłości!

Co jeszcze jesteśmy dla Państwa w stanie zrobić?

Upadłość konsumencka wiąże się z ogromnym stresem dla osoby ogłaszającej oraz jej rodziny. Z tego względu zapewniamy Państwu opiekę psychologiczną, świadczoną przez sprawdzonych i doświadczonych, zewnętrznych psychologów.

W skrajnych przypadkach kancelaria prawna postara się o całkowite umorzenie zadłużenia. Będziemy chronić Państwa kompleksowo, prowadząc przez wszystkie etapy konsumenckiej upadłości we Wrocławiu i nie tylko.

Jesteśmy doświadczonym zespołem w prowadzeniu spraw o upadłość. Działaliśmy zarówno dla osób, które w długi popadły przez brak pracy i kryzys finansowy, jak i dla tych, którzy popadli w problemy przez nałóg hazardowy, narkotykowy lub inny.

Kiedy warto ogłosić upadłość konsumencką?

Upadłość konsumencka przewidziana jest dla osób, które mają problemy ze spłatą swojego zadłużenia, będąc w kryzysowej sytuacji. Możecie ubiegać się Państwo o status upadłości, jeżeli:

  • Macie problemy z nadmiernym zadłużeniem.

  • Na Państwa majątek wchodzą kolejni komornicy czy windykatorzy.

  • Posiadacie zobowiązania skarbowe czy ZUS.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się Państwo więcej o upadłości konsumenckiej, macie wątpliwości dotyczące uzasadnienia wniosku, nie jesteście pewni czy możecie ubiegać się o ten status albo zastanawiacie się ile trwa cały proces – zachęcamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie Państwa wątpliwości, pytania, uwagi i sugestie.

TOP